Специјалист за социјални медиуми
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.10.2019 00:07

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Медиумите, ТВ, Радио, Интернет

Пол:

Не е важно

Образование:

Магистер

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Професионално одржување на Фејсбук профилот на вашата компанија преку континуирани објави на квалитетни содржини и задржување на вниманието на постојните и привлекување на нови фанови
100 ЕУР месечно

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
076510288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам