1 / 4
Malini Rasad
25 МКД
18.04.2022 13:35

Ранковце / Крива Паланка

Ima poveke sorti Polka, Polana, ,Miker, tulamin
cena,na,malo,30,na,golemo,preku,1000,sadnika,po,dogovor 20
za,sekoj,sto,ke,kupi,dobiva,Instrukcii,za,odgleduvanje,na,taa,sorta

# Malina malini малини малина

Категорија: Продавници, Трговија / Градина, Хортикултура

Се продава од:

Јovica
Потврден огласувач
076615656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам