1 / 12
CEVLI ZA NORDISKO SKIJANJE,CIZMI,SKII,ROLERKI
20 €
31.10.2021 23:56

Велес / Велес

Cevli za nordisko skijanje poznati marki razni broevi ceni od 20 do 30€

Tel: 070/681-904
Viber : 0038970581904

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

SKIproperty
ul:Vasil Anteski Dren br:9 Veles
Потврден огласувач
0038970681904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам