12000m2 vo Novo Konsko
По Договор
17.07.2022 23:32

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

12000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam zemjiste vo Novo Konsko od 12 dekari.obezbedena voda,pat,i struja.mestoto e vo seloto vednas do rekata so prekrasna lokacija.tel.077752555

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Slavica
Потврден огласувач
078205018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам