1 / 4
Profesori po Matematika - Privatni casovi
300 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.06.2022 22:46

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Почитувани,

Направивме сајт за Математика, преку кој полесно можете да ги совладате задачите и лекциите.

На сајтот:
www.e-matematika.mk/profesori
можете да најдете професори кои држат приватни часови по математика или физика најблиску до вашето место на живеење во Скопје и низ цела Македонија.
Исто така има можност и за предавање на далечина преку Skype

Facebook страна:
https://www.facebook.com/matematika.mk

www.e-matematika.mk

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Се продава од:

Pance
Потврден огласувач
079316305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам