1 / 12
PILINJA I JAJCA OD JAPONSKA PREPELICA-PREPELICI
60 МКД
28.08.2022 13:57

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- PRODAVAM MLADI PILINJA I JAJCA OD JAPONSKI PREPELICI OD RAZLICNA KRV NA RAZLICNA VOZRAST NEDELA-DVE-TRI-MESEC I POVEKE PO CENA OD 60-70-80-90-100 DENARI PILE ZAVISI OD VOZRASTA. 077-735-790. 070-607-455

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава од:

ZORAN
https://reklama5.mk/PremiumDetails?id=8962
Потврден огласувач
070-607-455 070-899-795 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам