НЕГОВАТЕЛКА ЗА СТАРИ ЛИЦА
1 МКД
Цената не е фиксна
18.02.2022 19:18

Битола / Битола

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Барам работа како негователка на стари лица
За информации ѕвонете на број 077/668-865

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

zdravko
Потврден огласувач
070344485
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам