Монтажа и демонтажа на секаков вид стакло
1 МКД
Цената не е фиксна
13.06.2022 12:53

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Монтирам и демонтирам стакло, цена по договор.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Стакло

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078230362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам