1 / 5
Prodavam novi PUMA trenerki Original
3.500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.08.2022 19:00

Автокоманда / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Тренерки

Големина:

L

Боја:

Светло сина

Prodavam komplet novi maski trenerki PUMA original. Boja sina so belo.
Golemina L.
Kupeni se po greska pomal broj.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

IPHONE
Потврден огласувач
075347263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам