1 / 5
Mikrofon
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.01.2023 10:58

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava Nov warles microphone orginall vo opshto ne e koristen novo doneseno od stransfo cena 5500den mozhna zamena so pojacalla ili Malla mikseta br.070 888 395

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава / Можна е замена од:

Reklama5
Потврден огласувач
070888395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам