1 / 7
NAVIFORCE NF9044M SAT SAAT SO DATUM 3ATM
1.290 МКД
Цената е фиксна
25.07.2022 15:00

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

ЦЕНА ЗА МАТУРАНТИ 1.290,00 ДЕНАРИ!!!

NAVIFORCE екстра квалитет на саат во војнички стил со кожено ремче кој покажува и датум, со Hardlex стакло, еколошко IPS галванизирано куќиште што не рѓосува, црна позадина, челичен заден капак.
Водоотпорност 30m.
Модел NF9044M.
Надворешен дијаметар 44mm.
Широчина на ремче 20-22mm.
Дебелина на бројчаник 11mm
Цена 1.490,00 денари.

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

Vodootporen saat 5ATM SKMEI 1219 so dvojno vreme i svetlo

1090 МКД

MERCEDES racen saat sat casovnik

1290 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам