1 / 1
BATERII SAMSUNG@БАТЕРИИ САМСУНГ
1 €
Цената не е фиксна
04.06.2021 10:46

Карпош / Скопје

СИТЕ МОДЕЛИ НА БАТЕРИИ НА ЕДНО МЕСТО.
ПИСМЕНА ГАРАНЦИЈА ОД 3 МЕСЕЦИ.
NOTE4/NOTE3/S7EDGE/S7/S6EDGE+/S6EDGE/S6/S5/S4/S3/A3/A5/A7/J3/J5/J7/CORE/CORE PRIME/CORE +/E2600/E2550/E250/D900/E900/G600/J700

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Се продава од:

Dr Mobil LTD - Na Partizanska do Simpo
bul.Partizanski Odredi br.60-lok.1
Потврден огласувач
070444999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам