Logo

kuka za hyundai accent 98 god , ne e euro kuka

Број на оглас: 2651240 | Објавен на: 28.12.2019, 17:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Багажник

Вид на оглас: Се продава


kuka polovna izvadena od accent 1998 god,
ja prodavam za 1200 den. kukata e vo ekstra sostojba,kvalitetna.

ne e euro kuka,

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач