1 / 8
Prodavam krusi
50 МКД
25.10.2020 20:47

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Prodavam krusi sorta - KANTARKA, okolu 1500 kg.
Cena 50 denari/kg.
Mob. 070/533-197
Vanco

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070749746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам