1 / 8
Продавам круши
50 МКД
19.10.2020 00:48

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Продавам круши, сорта - КАНТАРКА околу 3000 килограми, локација - Струмица.
Цена 50ден./кг.
Моб. 070/533-197
Ванчо

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070749746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам