1 / 4
AVSTRISKI I BOSANSKI PATOS
1 €
08.11.2020 17:39

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

SE PRODAVA AVSTRISKI I BOSANSKI PATOS OD BEL BOR (CAM)ZA VNATRESNA UPOTREBA I IMPREGRIRAN POD ZA NADVORESNA. ZA POVEKE INFORMACII NA TELEFONSKIOT BROJ
075999796 Rubin

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Останато

Се продава од:

Rubin
Потврден огласувач
075999796
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам