1 / 1
Mikseta Yamaha MG166C-USB
200 €
Цената е фиксна
01.03.2023 12:22

Аеродром / Скопје

Yamaha MG166C-USB 16 Channel USB Mixer With Compression.
Malku koristena, odlicno socuvana.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Миксети

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
075405555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам