1 / 1
SUSACI NA OBUVKI
499 МКД
Цената е фиксна
22.02.2021 19:50

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Идеално решение за сушење на вашите патики, чевли, кондури за скијање во текот на зимскиот период !
Цена - 699 ден.
Праќаме по карго и брза пошта

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

X
xx
Потврден огласувач
070288106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам