1 / 12
Zebra rolo venecijaner variolajt roletni harmonika
1 €
04.10.2018 19:02

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Високо квалитетни зебра, роло завеси, венецијанер ролетни со дебелина на лента од 21ммикрон и ширини од 16мм, 25мм со избор на повеќе бои и вариолајт завеси во повеќе типови на платна и бои, пвц и ал. ролетни,армоника врати, комарници од стите типови. ____________________________________________ Venecijanki, venecijaner, venecijan, Variolajt zavesi, rolo zavesi, zebra roletar drven venecijaner, PVC Prozori i vrati, roletni, komarnici, венецијанки, венецијанер ролетни, венецијан, вариолајт завеси, роло завеси, зебра ПВЦ Прозори, врати, пластични, алумин ролетни, ролетар комарници ,okov , алупласт, профил, германски, prozorci, prozorec, pvc, aluplast, прозорец, прозорци, пвц, алупласт, оков, хармоника, армоника, harmonika, armonika, zatvaranje na terasi so roletna, mini, мини

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

VENECIJANER
Ѓорги Димитров лам.2 лок 3
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам