1 / 10
VENECIJANER ROLO ZEBRA PROZORI ROLETNI VARIOLAJT
12 €
04.10.2018 19:02

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Венецијанер ролетни со ширина 16мм и 25мм, перфорирани, венецијанер копија на дрво, венецијанер со разни бордури, а вршиме и печатење врз самиот венецијанер или вариолајт на слики, апликации кои што ќе ги посакате. Воедно нудиме и монтажа на пвц и алуминиум ролетни и комарници, Зебра и роло завеси во избор на огромен број платна, бои и дезени, дрвен венецијанер со ширина 25мм,35мм i 50мм и алумински венецијанер со ширина од 35мм i 50мм, пвц вариолајт. - Роло завеси , Роло - Screen, Роло - Blackout - Зебра завеси, Зебра плисе, Зебра со апликации - Мини роло завеси - Мини зебра завеси - Хармоника врати - Затварање на тереси со ролетни

ПВЦ ПРОЗОРИ АЛУПЛАСТ ГЕРМАНСКИ ПРОФИЛ И ОКОВ СО 20 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА ПО ФАБРИЧКИ ЦЕНИ

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

VENECIJANER
Ѓорги Димитров лам.2 лок 3
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам