1 / 3
Mikser za leb, peciva,testo,torti i kremi
651 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.09.2018 19:48

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prekrasen nov mixer kitchen aid 5.678 litri so priklučoci za testo , torti i kremovi.nema da se pokaete , možnosti za da bide mašina za melenje meso, kobasici, sokovi i mnogu drugi raboti.
Barajte Niko na 0016197336393 USA

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Миксери

Се продава од:

Niko
Moskovska 5/2/13
Потврден огласувач
070950585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам