РАБОТНИЦИ НА МАШИНИ
1 €
28.10.2019 16:15

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Општи работни места

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Многу добро

Реномирана фирма за хартија има потреба од работници на машина за сечење на хартија од ролна во табак.
За подетални информации на кон.тел. 071 268-484 Оливер,070 252-828 Сандра и 070 217-085 Радун или на ba@ba.mk

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

БА КОМПАНИ
Потврден огласувач
070217085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам