1 / 9
PROTEZI ZA ZGOLEMUVANJE I ISPRAVANJE NA PENIS
600 МКД
08.08.2020 23:27

Прилеп / Прилеп

Флексибилна алатка за зголемување и издолжување на пенис.Практична и дискретна за носење и користење во вашите бермуди,панталони,пижами,тренерки...Вие ја контролирате силата на тегнење и влечење и ја носите кога можите и кога сакате.Со повеќе месечна употреба може да се дојде до прекрасни резултати на зголемен пенис и до 30% а со тоа и зголемени крвни садови со што се добива ефект на чување повеќе крв во пенисот и добивање на поголема и продолжена ерекција. Одлично и природно решение за сите мажи.
Цена супер: 600 денари

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Медицински производи

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078-610-617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам