1 / 1
NOBLET!!! Cena povolna
300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.11.2022 09:27

Прилеп / Прилеп

se prodava dobro socuvan klarinet noblet
Mozi i zamena za saxofon

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Дувачки инструменти

Се продава од:

Dimitar
prilep
Потврден огласувач
076950117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам