1 / 5
Pravosmukalka Zepter Cleansy
200 €
Цената не е фиксна
07.02.2021 14:33

Прилеп / Прилеп

Се продава правосмукалка на вода во одлична состојба Zepter Cleansy малку користена , со сите додатоци .

Контакт
Емилија
075917157

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Kamelija
Потврден огласувач
38975792314
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам