1 / 4
Продавам креветче за бебе
4.500 МКД
29.06.2022 06:12

Гази Баба / Скопје

Се продава дрвено креветче за бебе од стандардана големина. Креветчето е со душек кој се наоѓа на самиот кревет и е како нов само што е отпакувано од најлонот за заштита . На долниот дел има две фиоки кои се по целата широчина на креветчето и собира доста ствари кои ви се неопходни. Многу лесно се монтира или пак демонтира. Истото не е многу користено во одлична состојба. тел за контакт 070/595-440.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

vanja
Потврден огласувач
070344953
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам