1 / 8
SE PRODAVA PLAC $$$
115 €
Цената е фиксна
26.05.2023 07:34

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

4041 m²

Тип на земјиште:

Останато

SE PRODAVA PLAC NAD VATASKOTO IGRALISTE " GABER " 4065 m2 *115 evra za m2
TEL: 070 324 179

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

riste
Потврден огласувач
070324179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам