1 / 2
Tecnika SKII CEVLI
40 €
Цената е фиксна
17.03.2022 14:44

Битола / Битола

Prodavam odlicno zacuvani TECNIKA cizmi za skijanje broj mondo 24 ili EU 36-37
Cena evtina 40€fiksno

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Mende
Потврден огласувач
075257861
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам