1 / 8
Krevet / krevetce (NOVI)
По Договор
03.07.2022 21:40

Скопје Центар / Скопје

NOVI,
-Dvospratni (200 x 90 cm) so dva novi duseka cena komplet 21000 den, (a bez duseci 15000 den), materijal: 100% drvo
-Ednospratni so nov ducek cena 11300 den, (a bez dusek 8400 den),
-Kumanovo, INFORMACII: 071/543-011

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
071543011
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам