1 / 3
Yamaha R1 1999godina CEL MOTOR NA DELOVI
По Договор
02.01.2021 18:58

Битола / Битола

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

1999

Модел:

YZF R1

Километри:

40000

Yamahata e rasturena na delovi ( predna viljuska so se bandas i zaden rep komplet se PRODADENII )

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078219633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам