1 / 3
IZDAVAM DUKAN!!!!
145 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.02.2020 17:36

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

58 m²

Греење:

Дрва

Se izdava pod kiria Dukan 58m2, koj se naodja na ul.Mehmed Mehmedi br.31 Kicevo do kasarnata, prostoriata moze da se upotreba za mnogu celi, rabotilnica, frizernica,fizioterapi,i dr..,poseduva i wc,

Slobodno javetese ke se dogovorime.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

070993950
Потврден огласувач
070993950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам