1 / 1
Se Prodava Nokia
500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.10.2022 11:36

Битола / Битола

Марка:

Nokia

Модел:

Nokia 100

Боја:

Black

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Se prodava, ispraven so polnac. Raboti na site karticki

Nokia 100 500den

tel. 077578870

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
077578870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам