1 / 2
Fiksator za skrsenica na desna nadlaktica
50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.10.2019 11:53

Автокоманда / Скопје

Povici od 10:00 - 20:00
Fiksatorot e mnogu malku koristen, odgovara za telesna gradba so visina od 160-180cm
povici 10:00 - 20:00

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Протезите и Имплантати

Се продава од:

Goce Gappo
Потврден огласувач
070266552
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам