1 / 1
OBD DIJAGNOSTICKI KABLI I ADAPTERI ZA KAMIONI
80 €
24.05.2022 17:31

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kompleten set od 8 kabli (adapteri)

Setot se sostoi od:
-7 pin Knorr,Wabco Trailer Cable
-12 pin MAN Cable
-37 pin MAN Cable
-IVECO-30P Cable
-SCANIA -16P Cable
-BENZ-14P Cable
-Renault-12P Cable
-VOLVO-8P Cable

- Cena za kompleten set 80 EUR
- Cena za eden kabel 1 100 denari

Dostava po kargo za cela Makedonija.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Avtodijagnostika
Потврден огласувач
072272085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам