1 / 3
Ski konduri cevli
60 €
02.12.2022 18:58

Велес / Велес

Prodavam ski konduri Salomon ekstra socuvani br.28, odnosno 43 ili menuvam pogolemi br. 29,5 odnosno 44.
070 23 78 78

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
070 23 78 78
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам