1 / 6
KRSENJE, SECENJE, RUSENJE, BUSENJE BETON I ASFALT !
1 €
Цената е фиксна
30.03.2023 07:56

Скопје Центар / Скопје

Krsenje so hilti sekakov tip beton, dijamantskosecenje na armiran beton so debelina do 53 cm,busenje na kruzni otvori so dijamantski kruni,otvaranje na vrati,secenje na ploci, zidovi, nosaci stolbovi, Secenje na asfalt. Web strana:aditon.mk

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
075387320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам