1 / 12
novi MASKI cevlicki na CICIBAN za maski br 19,23,25,26,33,35
1.500 МКД
Цената е фиксна
28.08.2019 17:53

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

35

Боја:

Сина

prodavam patiki i cevlicki na cicban
originalni ,i novi
kozeni
so ortopedska kozena vloska
na pola cena se -povelete
lokacija veles i skopje

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам