1 / 5
LOPATI ZA PICI
1 МКД
Цената е фиксна
10.11.2021 20:55

Охрид / Охрид

Dva para lopati za pici..moze i oddelno...golemite se 32cm..za standart pica..malite se za vrtejne i vajgajne na picite..cena po dog..rackite se dolgi okolu 120cm

Категорија: Останато

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
071825701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам