1 / 2
VW.PASAT 2003 ENTERIER VNATRESEN !
249 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.01.2023 10:46

Битола / Битола

SEDISTA I TAPACIRI KOMPLET SO NASLON ZA RAKA (KARAVAN) KAKO NOVI NEOSTETENI !!!TEL.074 233 107

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

OGLAS
Потврден огласувач
074233107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам