1 / 2
МАШИНИ - ДРОБИЛКА 3А ДРВО 3А ПЕЛЕТИ
1 €
Цената не е фиксна
31.08.2020 12:11

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

И3РАБОТУВАМ ДРОБИЛКИ 3А ДРВО- ДРОБЕЊЕ И МЕЛЕЊЕ ,ТАКА ШТО, ДРВОТО Е ПОДГОТВЕНО 3А ПРЕСУВАЊЕ НА ПЕЛЕТИ,КАПАЦИТЕТОТ Е СПРЕМА ВАШИ ПОТРЕБИ 400-800КГ НА 1Ч,СО МОТОР 9КW,11KW,18KW ИЛИ СПРЕМА ВАШИ ПОТРЕБИ.ПЛАКАЊЕ НА РАТИ.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Mmm
Потврден огласувач
075509908
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам