1 / 2
KADA EMAJLIRANA-DOBRO SOCUVANA!!!
1.000 МКД
Цената е фиксна
30.05.2022 15:13

Охрид / Охрид

KADA emajlirana, bela, vgradna za zidanje,1.5 m.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078261499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам