Logo

VW Touran TDI 2004 regjistrim 08-2018, 7 ulese, full paisje

Број на оглас: 2668750 | Објавен на: 27.03.2020, 02:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 4.299 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


regjistrim deri 8 muaj 2019
6 shpejtesi
7 ulese
Klimatronik
servis i vajit motorit para 1000 km

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 corsa

Потврден огласувач