1 / 12
Бензинска пумпа со плац
1 €
Цената не е фиксна
11.12.2021 13:36

Берово / Берово

Квадратура:

22000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац 22000м2 во индустриска зона во Берово, урбанизиран со 9000м2 асфалт, започната изградба на бензинска пумпа со дозвола за градба

Цена по договор

Контакт телефон - 070 398 957

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

GG
Потврден огласувач
070398957
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам