1 / 8
NAOCARI LUPA LUPI LED SVETLO 1x,1,5x ,2x,2,5x,3,5x
1.250 МКД
17.06.2022 10:50

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Опис на производот
Модерен дизајн и прекрасен изглед,со професионална технологија,најголема примена од страна на техничари во различни области или кај работниците кои работат во поле со прецизно производство.Со својата едноставна употреба овој модел има широка примена во производство и обработка на прецизни производи како поправка на камери,електрични производи,електронски делови,шиење,везење,стоматологија,читање и др.

Категорија: Часовници и Накит / Останато

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
077608447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам