1 / 4
Se za Dacia Logan 1.5 dci
1 €
21.06.2022 18:29

Штип / Штип

-Dizni,
-Pumpa za nafta,
-Motor, komplet ili na delovi,
-Menuvac,
-Komplet klima,
-Alternator,
-Alanser,
-Poluosovini,
-Zaden trap,
-Kompjuter,
-Sedista itn.
Imam komplet se do posledno srafce.
Tel.078-492-953

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

B
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам