1 / 3
Trimer secac na piski
600 МКД
Цената е фиксна
12.03.2020 18:00

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Trimer secac na piski za
Klarinet
Alt saks
Sopran saks
Tenor saks

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
077802727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам