SE PRODAVA NIVA i LOZJE !!!!!
1 МКД
Цената не е фиксна
20.07.2018 15:25

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

5500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava Niva so povrsina od 5,5 dekari od koi 2,6 dekari se pod lozov nasad vo m.v. MOMINJAK-STARA KANDA, SVETI NIKOLE. Cena po dogovor.
Informacii na: 077/930-931

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
076778387
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам