1 / 2
Peugeot 206 2.0hdi na delovi
1 €
14.05.2022 20:36

Гевгелија / Гевгелија

Peugeot 2.0hdi 2001godina
-66kw-90ks
-so klima
-aluminiumski bandazi so novi gumi N°14 kako na slikata
-se sto vi treba za ovoj model
*javete se na 070 509 350

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

****
Потврден огласувач
070509350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам