1 / 11
Variolajt Roletni Komarnici Rolo Venecijaner Zebra
12 €
04.10.2018 19:00

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Proizvidstvo, montaza I servis na
Variolajt Roletni Komarnici Rolo Venecijaner Zebra zavesi

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Се продава од:

VENECIJANER
Ѓорги Димитров лам.2 лок 3
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам