Logo

KUCISTE DELUX

Број на оглас: 2676315 | Објавен на: 01.07.2019, 20:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuciste delux bez grepka
Da se razbereme prazno kuciste079259788

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 ime

Потврден огласувач